Самиздат:
[Регистрация]
[Найти]
[Рейтинги]
[Обсуждения]
[Новинки]
[Обзоры]
[Помощь|Техвопросы]
|
|
|
|
Аннотация: українською мовою
|
Червонi склянi листочки
Падали на темний асфальт
I маленькi крапельки ртутi
Розсипалися.
А ми задихалися.
Ти не мав протигазу,
Але тобi вистачало
Мушлi-шкарлупи в яку
Ти так глибоко сховався
За мою клiтин часту сукню
Зачепилась Весна
I я була наче бездна.
Спiдниця-сонце i
Вафельний шалик,
Що пахне ванiлiном...
Вiн усмiхнувся,
А менi стало теплiше.
Несподiвано я народила дитину
А ще несподiванiше ти
Кинув мене.
Напевно тому, що нам
Нiколи не вистачало грошей,
А, можливо, через те,
Що наша дитина загинула...
Йде дощ, нерiвнi дороги,
Втопилися у мокрих калюжах,
Хтось босими ногами
Вимiрює глибину дiрки,
Вулицi чомусь спустошились,
Як i я...
Мої завеликi шльопанцi
Чвакають, бо намокли.
Шльопанцi, якi залишив
Ти - менi...
У них каучукова пiдошва
I темно-зелений верх.
Я забула вдома парасольку
Та й яка рiзниця
У нiй все-одно повно дiрок,
Як i в душi.
Чомусь хочеться їсти,
В шлунку щось активно булькоче...
Опустила голову донизу.
Нерiвна поверхня бетону,
Запах мокрого асфальту
I шалика, що перестав посмiхатись.
Червонi краплi налитi кров'ю,
А може не кров'ю, а ртуттю...
I я ковтала, ковтала, ковтала...
P.S. "I wanna live, I wanna love, but it's a long hard road out of hell..." M.M.
Связаться с программистом сайта.